O partnerském programu

Partnerský program přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své WWW stránky umístíte reklamu na naše produkty s provizním odkazem či reklamní plochu s bannery. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte provizy. Zákazník může u nás objednat až 90 dní po návštěvě přes vaše stránky a vy získáte provizy z objednávky.

Jaké jsou provize pro naše partnery

  • bonus 100 Kč při registraci do našeho partnerského systému
  • provize 15 – 50% (z celkové výše objednávky, dle objednaného produktu)
  • platnost cookies 90 dní
  • min. částka pro výplatu 500 Kč, vyplácíme převodem na bankovní účet
  • podporujeme identifikaci partnera pomocí HTTP referrer (čisté odkazy bez parametru)
  • referral odměna – za přivedení nového partnera do našeho Affiliate programu doživotně získáte 10% z objednávek do našeho systému. A to už se jistě vyplatí

Jak nás můžete propagovat

provizní odkazy – dostanete od nás adresu URL odkazu, kterou můžete umístit kam chcete a jak chcete – použít pro odkaz u nějakého obrázku nebo v menu na vašich stránkách či v textu vašich stránek, publikovat na sociálních sítích, rozeslat v rámci vyžádaných marketingových e-mailů apod., fantazii se meze nekladou. Odkaz můžete také použít při osobní jednání s klientem.

referral – provizním odkazem propagujte samotný partnerský program, z každého takto přivedeného partnera budete doživotně dostávat 10% z jeho přímých odměn (z jeho přivedených objednávek)

reklamní plochy – obdržíte od nás HTML kód, který vložíte na své stránky, na daném místě budeme zobrazovat aktuální reklamní bannery propagující naše produkty

UKÁZKA REKLAMNÍ PLOCHY

Registrace do partnerského programu

Instalace češtiny Pluginy pro OSClass Partnerský program